fbpx

Electro Swing Fever – Brno

Loading Map....

Electro Swing Fever – Brno

Date/Time
Date(s) - 25/10/2019 - 26/10/2019
21:00 - 04:00

Location
Fléda Club


Po dlouhé letní pauze se do Brna vrací stylová Electro Swing Fever z dílny Electro Swing Bohemia. Přijďte se nechat unést atmosférou zlaté éry swingu a roztočit to na parketu!

Na taneční noci vystoupí nejen skvělí DJs z Electro Swing Bohemia, jmenovitě DJ Papa Django a DJ Swing Thing. Návštěvou nás poctí i německý DJ a producent Varrick Frost. Živý koncert si střihne ostravská kapela Dr. Zeppelin LIVE.

English speaking electro-swing lovers, please scroll down.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

Dr. Zeppelin LIVE (CZ)
Zbrusu nová kapela talentovaných ostravských muzikantů přináší nejznámější electro-swingové a rock’n’rollové hity v moderním remixovém podání. Finalistka Superstar Adéla Kvitová, saxofonista Radim Novák, bubeník Václav Vidlička a DJ Dr. Zeppelin vás zcela spolehlivě roztančí.

Varrick Frost (DE)
Německý DJ a producent, který už si zahrál na jednom pódiu s takovými jmény žánru, jakými jsou Caravan Palace, Wolfgang Lohr, Postmodern Jukebox, Bart & Baker a Jamie Berry, vystoupí v Brně vůbec poprvé. Tradiční swingovou hudbu kreativně kombinuje s elektronickými beaty. Když večer pokročí, nebojí se sáhnout ani po mixech s prvky funky, d’n’b nebo techna.

DJ Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Věčně usměvavý DJ a vášnivý sběratel barevných ponožek, který při vystoupení klade důraz na poctivý výběr tracků a energickou performance. Nebuďte překvapení, když předvede svůj pověstný „table dance“ nebo si odskočí zatančit do publika. Kromě mnoha evropských klubů si vyzkoušel i pódia v daleké Austrálii, Japonsku a Mexiku. Navíc už několikrát vystoupil na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Movits a Postmodern Jukebox.

DJ Swing Thing (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Akce bude fotograficky dokumentována a fotografie budou zveřejněny na sociální síti Facebook.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

For English speaking electro-swing lovers:
Electro Swing Fever is back! Come and see outstanding musicians and DJs of the genre at one place. DJ Papa Djangoand DJ Swing Thing from Electro Swing Bohemia, German DJ and producer Varrick Frost and band Dr. Zeppelin LIVE are going to perform this time.

Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event.
The event is going to be photographed and photos are going to be published on Facebook.

FACEBOOK EVENT:
https://www.facebook.com/events/503273730521324

Electro Swing Radio